TERAPIA W JĘZYKU POLSKIM

TERAPIA W JĘZYKU POLSKIM W NOWYM JORKU

Stwórz lepsze życie DZIŚ

Terapia w języku polskim w Nowym Jorku

Terapia może być trudnym, ale satysfakcjonującym doświadczeniem

To inwestycja w siebie. To także praca, przypominająca współdziałanie z trenerem personalnym, lekarzem czy dietetykiem. Nasz zespół terapeutyczny tworzy przestrzeń do autorefleksji i zrozumienia samego siebie, a więc uzdrawia. Prowadząc terapię w języku polskim, jesteśmy w stanie pomóc Ci rozwijać poczucie więzi i sensu współdziałania, aby na nowo odkryć rzeczy, które wnoszą do Twojego życia wiele radości i światła. Uwierz, że takie zmiany są możliwe.

Świadczymy usługi terapeutyczne indywidualnie dostosowane dla Ciebie. Joanna Kaminski koncentruje się na terapii par małżeńskich oraz indywidualnych relacjach między ludźmi, mającymi problemy z tożsamością, radzeniem sobie z lękiem, depresją, gniewem, poczuciem obniżenia własnej wartości, trudną adaptacją do warunków życia w Nowym Jorku.

Clarity Therapy oferuje model holistyczny, pomaga w rozwiązaniu wielu problemów, które mogą dotyczyć Ciebie. Staramy się stworzyć bezpieczną przestrzeń do współpracy nad rozwojem emocjonalnym klienta. Zapoznaj się z naszym blogiem omawiającym praktyczne wskazówki, dotyczące praktyki medytacyjnej, pozwalającej na harmonijny związek w pracy nad sobą i zdrowym życiem.

Przystosowanie się do warunków życia w Stanach Zjednoczonych, a zwłaszcza wielokulturowego Nowego Jorku, dla wielu ludzi bywa niezwykle trudne. Możemy Ci towarzyszyć w odnalezieniu swojego miejsca w tym pięknym mieście. Rozumiemy, że życie emigranta może być stresujące, a czasami nawet przerażające, ale jesteśmy przygotowani, aby pomóc Ci w odnajdywaniu równowagi wewnętrznej i zdobywaniu kompetencji pozwalających odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Masz szanse być beneficjentem zmian, nawiązywać poprawne relacje z innymi ludźmi, wolne od wszelkiej toksyczności, pozostając asertywnym.

 

terapeutów, którzy mogą pomóc

Joanna specjalizuje się w terapii w języku polskim

Najważniejszym czynnikiem w twoich badaniach jest kontakt z odpowiednim terapeutą.

Jak terapia może pomóc?

Dlaczego właśnie my?

Dla nas to także satysfakcja, gdy ludzie, z którymi współpracujemy, odnajdują swoją autentyczność i gotowość na zmiany. Naszym celem jest wspomaganie klientów w rozwijaniu umiejętności pozwalających na większą kontrolę nad swoim życiem, tworzeniu bezpiecznych przestrzeni dla odkrywania swoich możliwości i kształtowaniu świadomości.

Pamiętaj, Jesteś kreatorem własnej przyszłości. Ty ją tworzysz, ale czasami potrzebujesz inspiracji, by iść we właściwym kierunku. Podejmijmy więc pierwsze kroki RAZEM.

Interesuje Cię terapia w języku polskim?

Możemy pomóc.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej pracy lub skonsultować się z psychoterapeutką Joanna Kaminski, wypełnij poniższy formularz.

 

In-Person Therapy Made Easy

Online Therapy Made Easy

Fees + Insurance

ADDRESS

276 5th Avenue, Suite 605,
New York, NY 10001

GET IN TOUCH
OFFICE HOURS

Monday–Thursday
7am–9pm

Friday
7am–8pm

Saturday-Sunday
8am–4pm

CONTACT US

Have a question? Ask away!
We look forward to connecting with you.

    ESSENTIAL READS