TERAPIA W JĘZYKU POLSKIM

TERAPIA W JĘZYKU POLSKIM W NOWYM JORKU

Stwórz lepsze życie DZIŚ

Terapia w języku polskim w Nowym Jorku

Terapia może być trudnym, ale satysfakcjonującym doświadczeniem

To inwestycja w siebie. To także praca, przypominająca współdziałanie z trenerem personalnym, lekarzem czy dietetykiem. Nasz zespół terapeutyczny tworzy przestrzeń do autorefleksji i zrozumienia samego siebie, a więc uzdrawia. Prowadząc terapię w języku polskim, jesteśmy w stanie pomóc Ci rozwijać poczucie więzi i sensu współdziałania, aby na nowo odkryć rzeczy, które wnoszą do Twojego życia wiele radości i światła. Uwierz, że takie zmiany są możliwe.

Świadczymy usługi terapeutyczne indywidualnie dostosowane dla Ciebie. Joanna Kaminski koncentruje się na terapii par małżeńskich oraz indywidualnych relacjach między ludźmi, mającymi problemy z tożsamością, radzeniem sobie z lękiem, depresją, gniewem, poczuciem obniżenia własnej wartości, trudną adaptacją do warunków życia w Nowym Jorku.

Clarity Therapy oferuje model holistyczny, pomaga w rozwiązaniu wielu problemów, które mogą dotyczyć Ciebie. Staramy się stworzyć bezpieczną przestrzeń do współpracy nad rozwojem emocjonalnym klienta. Zapoznaj się z naszym blogiem omawiającym praktyczne wskazówki, dotyczące praktyki medytacyjnej, pozwalającej na harmonijny związek w pracy nad sobą i zdrowym życiem.

Przystosowanie się do warunków życia w Stanach Zjednoczonych, a zwłaszcza wielokulturowego Nowego Jorku, dla wielu ludzi bywa niezwykle trudne. Możemy Ci towarzyszyć w odnalezieniu swojego miejsca w tym pięknym mieście. Rozumiemy, że życie emigranta może być stresujące, a czasami nawet przerażające, ale jesteśmy przygotowani, aby pomóc Ci w odnajdywaniu równowagi wewnętrznej i zdobywaniu kompetencji pozwalających odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Masz szanse być beneficjentem zmian, nawiązywać poprawne relacje z innymi ludźmi, wolne od wszelkiej toksyczności, pozostając asertywnym.

 

terapeutów, którzy mogą pomóc

Joanna specjalizuje się w terapii w języku polskim

Najważniejszym czynnikiem w twoich badaniach jest kontakt z odpowiednim terapeutą.

Jak terapia może pomóc?

Dlaczego właśnie my?

Dla nas to także satysfakcja, gdy ludzie, z którymi współpracujemy, odnajdują swoją autentyczność i gotowość na zmiany. Naszym celem jest wspomaganie klientów w rozwijaniu umiejętności pozwalających na większą kontrolę nad swoim życiem, tworzeniu bezpiecznych przestrzeni dla odkrywania swoich możliwości i kształtowaniu świadomości.

Pamiętaj, Jesteś kreatorem własnej przyszłości. Ty ją tworzysz, ale czasami potrzebujesz inspiracji, by iść we właściwym kierunku. Podejmijmy więc pierwsze kroki RAZEM.

Interesuje Cię terapia w języku polskim?

Możemy pomóc.

Aby dowiedzieć się więcej o naszej pracy lub skonsultować się z psychoterapeutką Joanna Kaminski, wypełnij poniższy formularz.

 

How Therapy

Works

How

Insurance

Works

ADDRESS

276 5th Avenue, Suite 605,
New York, NY 10001

GET IN TOUCH
OFFICE HOURS

Monday–Thursday
7am–9pm

Friday
7am–8pm

Saturday-Sunday
8am–4pm

CONTACT US

Have a question? Ask away!
We look forward to connecting with you.

    ESSENTIAL READS

    GET TO
    KNOW US

    JOIN OUR
    TEAM